Home O nás

O nás

Záchranná stanice byla založena v roce 2010 a funguje pod vedením manželů Soni Radkovičové a Vojtu Radkoviče Kouřila. Od roku 2016 fungujeme čistě ze sponzorských darů. Psi, který se k nám dostali patří bohužel pouze mezi zlomek týraných či jinak znevýhodněných psů, o kterých se vůbec dozvíme, nicméně naše úsilí za ty roky přesto nepolevilo a nepoleví ani nadále.

Jsme jedinou záchrannou stanicí tohoto druhu v Evropě, nebot‘ jsme schopni psa u nás umístit, postarat se o něj jak po stránce veterinární, tak i resocializační a výcvikové, a následně mu s trochou štěstí najít nový domov a přijímame pouze psi s průkazem původu. 

Pomozte nám pomáhat těm, kteří za svůj úděl nenesou žádnou odpovědnost a hlavně – mnohdy se nemohou ani bránit a zlému osudu se nemohli jen tak lehce vymanit. 

JAK MŮŽETE POMOCT?

ZASLAT FINANČÍ DAR

Náš transparentní účet je uveden níže

ZASLAT PSÍ KRMIVO

Prosíme o kvalitnejší granule, ne marketingové typu Propesco, Pedigree, atd. Sme moc rádi za každou pomoc, ale pro pejsky to není úplně ideální.

zaslat obojky, vodítka, náhubky, apod.

ADOPTOVAT NA DÁLKU

Adopce funguje jako každá jiná, vyberete si pejska, kterého chcete podporovat a měsíčně přispějete na náš transparentní účet libovolnou částkou (vícero lidí si může adoptovat téhož psa – pokud si přejete být jediným podporovatelem, kontaktujte nás prosím na
info@pomoc-csvlcak.cz).

PŘIJÍT POMOCT DO STANICE A VZÍT PSY NA PROCHÁZKU

Číslo účtu: 2701700658/2010
JSME TRANSPARENTNÍ 

SPONZORUJÍ NÁS

Děkujeme za všechny šedivé kožichy v Záchranné stanici!