Home O nás

O nás

Záchranná stanice byla založena v roce 2010 a funguje pod vedením manželů Soni Radkovičové a Vojtu Radkoviče Kouřila. Od roku 2016 fungujeme čistě ze sponzorských darů. Psi, kteří se k nám dostali patří bohužel pouze mezi zlomek týraných či jinak znevýhodněných psů, o kterých se vůbec dozvíme, nicméně naše úsilí za ty roky přesto nepolevilo a nepoleví ani nadále.

Jsme jedinou záchrannou stanicí tohoto druhu v Evropě, neboť‘ jsme schopni psa u nás umístit, postarat se o něj jak po stránce veterinární, tak i resocializační a výcvikové, a následně mu s trochou štěstí najít nový domov a přijímáme pouze psi s průkazem původu. 

Pomozte nám pomáhat těm, kteří za svůj úděl nenesou žádnou odpovědnost a hlavně – mnohdy se nemohou ani bránit a zlému osudu se nemohli jen tak lehce vymanit. 

JAK MŮŽETE POMOCT?

ZASLAT FINANČÍ DAR

Náš transparentní účet je uveden níže

ZASLAT PSÍ KRMIVO

Prosíme o kvalitnejší granule, ne supermarketové typu Propesco, Pedigree, atd. Sme moc rádi za každou pomoc, ale pro pejsky to není úplně ideální. Krmíme například značkami Samsfield nebo Essentials.

Pokud granule zakoupíte na webe jkaminals.cz firma nám zašle druhý pytel zdarma.

zaslat obojky, vodítka, náhubky, apod.

ADOPTOVAT NA DÁLKU

Adopce funguje jako každá jiná, vyberete si pejska, kterého chcete podporovat a měsíčně přispějete na náš transparentní účet libovolnou částkou (vícero lidí si může adoptovat téhož psa – pokud si přejete být jediným podporovatelem, kontaktujte nás prosím na
info@pomoc-csvlcak.cz).

PŘIJÍT POMOCT DO STANICE A VZÍT PSY NA PROCHÁZKU

PŘISPĚT PROSTŘEDNICTVÍM SUPERZOO

Při nákupu si jednoduše zvolíte částku, kterou nás chcete podpořit a Superzoo pak tuhle částku zdvojnásobí. My si pak za nastřádané peníze sami vybereme, co potřebujeme nejvíce.

Číslo účtu: 2701700658/2010
JSME TRANSPARENTNÍ 

SPONZORUJÍ NÁS

Děkujeme za všechny šedivé kožichy v Záchranné stanici!