Jediná záchranná stanice pro Československé vlčáky u nás
Home Pomůžete?

Pomůžete?

Záchranná stanice byla založena v roce 2010 a od té doby jsme byli schopni najít nový domov, resocializovat nebo jinak pomoci více jak 50-ti psům, konkrétně plemenu Československý vlčák. Je to bohužel pouze zlomek týraných či jinak znevýhodněných psů, o kterých se vůbec dozvíme, nicméně naše úsilí za ty roky přesto nepolevilo a nepoleví ani nadále.

Jsme jedinou záchrannou stanicí tohoto druhu v Evropě, nebot‘ jsme schopni psa u nás umístit, postarat se o něj jak po stránce veterinární, tak i resocializační a výcvikové, a následně mu s trochou štěstí najít nový domov.

Pomozte nám pomáhat těm, kteří za svůj úděl nenesou žádnou odpovědnost a hlavně – mnohdy se nemohou ani bránit a zlému osudu se nemohli jen tak lehce vymanit.
Forem pomoci je bezpočet, od podpory finanční (náš transparentní účet je uveden níže), přes zasílané psí krmivo, obojky, vodítka, náhubky, přes pomoc dobrovolnickou ve stanici a nakonec je nesmírnou pomocí pro nás vaše adopce psů na dálku.

ADOPCE NA DÁLKU funguje jako každá jiná, vyberete si pejska nebo fenku, které chcete podporovat a měsíčně přispějete na náš transparentní účet libovolnou sumou (prosím mějte na mysli, že vícero lidí může adoptovat jednoho psa – pokud si přejete být jediným majitelem na dálku, kontaktujte nás prosím ZDE).

Číslo transparentního účtu: 115-5894850217/0100
JSME TRANSPARENTNÍ – na pohyb financí se můžete podívat ZDE

Děkujeme za všechny šedivce v Záchranné stanici!

SPONZORUJÍ NÁS