Jediná záchranná stanice pro Československé vlčáky u nás
Home O nás

O nás

Záchranná stanice byla založena v roce 2010 a od té doby jsme byli schopni najít nový domov, resocializovat nebo jinak pomoci více jak 50-ti psům, konkrétně plemenu Československý vlčák. Je to bohužel pouze zlomek týraných či jinak znevýhodněných psů, o kterých se vůbec dozvíme, nicméně naše úsilí za ty roky přesto nepolevilo a nepoleví ani nadále.

Jsme jedinou záchrannou stanicí tohoto druhu v Evropě, nebot‘ jsme schopni psa u nás umístit, postarat se o něj jak po stránce veterinární, tak i resocializační a výcvikové, a následně mu s trochou štěstí najít nový domov.

Pomozte nám pomáhat těm, kteří za svůj úděl nenesou žádnou odpovědnost a hlavně – mnohdy se nemohou ani bránit a zlému osudu se nemohli jen tak lehce vymanit.

JAK MŮŽETE POMOCT? 

  • zaslat finanční dar (náš transparentní účet je uveden níže)
  • zaslat nám psí krmivo (Prosíme o kvalitnejší granule, ne marketingové typu Propesco, Pedigree, atd. Sme moc rádi za každou pomoc, ale pro pejsky to není úplně ideální.)
  • zaslat obojky, vodítka, náhubky, apod.
  • přijít pomoct do stanice a vzít psy na procházku
  • adoptovat na dálku
ADOPCE NA DÁLKU funguje jako každá jiná, vyberete si pejska nebo fenku, které chcete podporovat a měsíčně přispějete na náš transparentní účet libovolnou sumou (prosím mějte na mysli, že vícero lidí může adoptovat jednoho psa – pokud si přejete být jediným majitelem na dálku, kontaktujte nás prosím ZDE).

Číslo transparentního účtu: 2701700658/2010
JSME TRANSPARENTNÍ – na pohyb financí se můžete podívat ZDE

Děkujeme za všechny šedivce v Záchranné stanici!

SPONZORUJÍ NÁS