Home Venčení

Venčení

Od 16.2. je veřejné venčení ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ POZASTAVENO! Jakmile bude aktuální nový termín, bude zveřejněn, co nejdříve to bude možné. Děkujeme za pochopení. 

Systém rezervací je zatím vypnutý. Fungovat bude opět, jakmile bude možné venčení. 

Prosím, buďte k nám ohleduplní a shovívaví. Jsme na to jen dva a snažíme se to dělat, jak to nejlépe jde. Respektujte námi daná pravidla, která se vztahují na venčení, návštěvy apod. Jsme také jen lidé a potřebujeme soukromí. Ozveme se, jakmile to bude možné. 

ZÁSADY NÁVŠTEVY ZÁCHRANNÉ STANICE A VENČENÍ

Nechoďte ke kotcům bez našeho doprovodu! 

Většina psů má špatné zkušenosti s lidmi a samotní cizí lidé je akorát znervózní. Natož byste si chtěli psy pohladit a došlo by náhodou ke zranění… Tím nechceme nikoho odrazovat, je potřeba však počkat na nás a vždy se na návštěvě předem domluvit. 

Nesundávejte psům náhubek během venčení! 

Všechna zvířata u nás musí mít na procházce náhubek z důvodu bezpečnosti, ať už jsou hodná či zlá. Většina psů u nás má zkušenost s pokousáním člověka a nevíme, co přesně má daný pejsek za sebou, proto je potřeba ke psům přistupovat s opatrností a náhubek nesundávat. Je to pro vaši a naši bezpečnost. Cokoliv se stane, bude na naši zodpovědnost. 

Nepouštějte psy z vodítka! 

V tomhle případě se jedná hlavně o bezpečnost psů. Psy neznáte, oni neznají vás a většina psů nemá přivoláni. V okolí se pohybují i jiná zvířata a nikdy nevíte, co se může stát.  Pes se může rozběhnout za jiným psem, anebo zvířetem a zranit nejenom sebe.