Home Venčení

Venčení

Systém rezervací bude plně spuštěn postupem času, zatím je pouze ve fázi zkoušky.  Za případné nedostatky se omlouváme. 🙂 

Prosím, buďte k nám ohleduplní a shovívaví. Jsme na to jen dva a snažíme se to dělat, jak to nejlépe jde. Respektujte námi daná pravidla, která se vztahují na venčení, návštěvy apod. Jsme také jen lidé a potřebujeme soukromí. Ozveme se, jakmile to bude možné. 

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
21
- Rezervováno
21
- Čekající

ZÁSADY NÁVŠTEVY ZÁCHRANNÉ STANICE A VENČENÍ

Nechoďte ke kotcům bez našeho doprovodu! 

Většina psů má špatné zkušenosti s lidmi a samotní cizí lidé je akorát znervózní. Natož byste si chtěli psy pohladit a došlo by náhodou ke zranění… Tím nechceme nikoho odrazovat, je potřeba však počkat na nás a vždy se na návštěvě předem domluvit. 

Nesundávejte psům náhubek během venčení! 

Všechna zvířata u nás musí mít na procházce náhubek z důvodu bezpečnosti, ať už jsou hodná či zlá. Většina psů u nás má zkušenost s pokousáním člověka a nevíme, co přesně má daný pejsek za sebou, proto je potřeba ke psům přistupovat s opatrností a náhubek nesundávat. Je to pro vaši a naši bezpečnost. Cokoliv se stane, bude na naši zodpovědnost. 

Nepouštějte psy z vodítka! 

V tomhle případě se jedná hlavně o bezpečnost psů. Psy neznáte, oni neznají vás a většina psů nemá přivoláni. V okolí se pohybují i jiná zvířata a nikdy nevíte, co se může stát.  Pes se může rozběhnout za jiným psem, anebo zvířetem a zranit nejenom sebe.