Home O nás

O nás

Záchrannou stanici založil v roce 2010 Vojtěch Kouřil. Je jedinou oficiální záchrannou stanicí pro čsv s PP v ČR a SR. Za třináct let jsme byli schopni najít nový domov, resocializovat nebo jinak pomoci více jak stovce psů.

Přijímáme problémové, týrané nebo jinak nechtěné psy, u kterých není možné další soužití s původním majitelem. Prvotně nabízíme nápravu vzájemného vztahu. V případě, že toto z jakéhokoliv důvodu nelze, snažíme se psy navrátit do běžného života a to tak, že podstupují individuální převýchovu. Jsme jedinou oficiální záchrannou stanicí tohoto druhu, která se specializuje pouze na československé vlčáky s průkazem původu a jsme schopni psa u nás umístit, postarat se o něj jak po stránce veterinární, tak i resocializační a výcvikové, a následně mu s trochou štěstí najít nový domov.

Záchranná stanice funguje od roku 2016 pod vedením manželů Soni Radkovičové a Vojty Radkoviče Kouřila pouze ze sponzorských darů. Provoz nespočívá jen v samotné péči o psy, ale také v rozvoji a údržbě areálu, kde je potřeba dodržovat a nadále zdokonalovat welfare pro naše svěřence.

Pomozte nám pomáhat těm, kteří za svůj úděl nenesou žádnou odpovědnost a hlavně – mnohdy se nemohou ani bránit a zlému osudu se nemohli jen tak lehce vymanit.

JAK MŮŽETE POMOCI?

ZASLAT FINANČÍ DAR

Náš transparentní účet – klikněte na tlapku.

Rychlá platba přes QR-kód 200,- Kč

Poslat dar 200,- Kč

ZASLAT PSÍ KRMIVO

Prosíme o kvalitnější granule, ne supermarketové typu Propesco, Pedigree, atd., nejlépe vždy po domluvě na info@pomoc-csvlcak.cz.

 Jsme moc rádi za každou pomoc, ale pro naše pejsky nejsou všechny typy granulí vhodné. 

Krmíme například značkami Sam’s Field nebo Essential.  

Pokud granule zakoupíte na webu jkaminals.cz, firma nám zašle druhý pytel zdarma.

ZASLAT OBOJKY, VODÍTKA, NÁHUBKY, APOD.

Nejlépe vždy po domluvě na info@pomoc-csvlcak.cz.

ADOPTOVAT NA DÁLKU

Adopce funguje jako každá jiná, vyberete si pejska, kterého chcete podporovat a měsíčně přispějete na náš transparentní účet libovolnou částkou (vícero lidí si může adoptovat téhož psa – pokud si přejete být jediným podporovatelem, kontaktujte nás prosím na
info@pomoc-csvlcak.cz).

Venčení, brigády

Vždy po domluvě na info@pomoc-csvlcak.cz, případně dle pořádané akce.

2020 – DĚKUJEME SUPERZOO ZA ZORGANIZOVÁNÍ SBÍRKY PRO NAŠI STANICI!

Dohromady se vybralo 71 906 Kč. 

Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci.

Číslo účtu: 2701700658/2010
JSME TRANSPARENTNÍ 

SPONZORUJÍ NÁS

Děkujeme za všechny šedivé kožichy v Záchranné stanici!